fbpx
Skip to content Skip to footer

Budujeme pohodlnú budúcnosť

Kto sme?

Vitajte v našej stavebnej spoločnosti,

ktorá prináša do reality vaše domovské sny. S hrdosťou sme sa špecializovali na rekonštrukcie domov a výstavbu novostavieb rodinných domov. Naša vášeň pre detaily, kreatívny prístup a technická zručnosť nám umožňujú transformovať staré a zastaralé priestory na moderné, funkčné a esteticky príťažlivé domovy.

Ponúkame komplexnú dodávku Vašej stavby. Hlavným zameraním spoločnosti je výstavba, prestavba,rekonštrukčné práce (rodinné domy, bytové domy, rekonštrukcie stavieb). Obkladačské práce,realizácie zámkovej dlažby, zatepľovanie fasád rodinných domov a zemné a výkopové práce našími strojmi.

Na našich stavbách pôsobíme ako generálny dodávateľ, preto máme pod kontrolou každý, aj ten najmenší, detail stavby. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam a vďaka Vašej dôvere pri realizácii Vašich stavieb neustále spoločne rastieme. Ku každej stavbe pristupujeme profesionálne, kvalitne, odborne a predovšetkým individuálne. 

Prečo si vybrať nás? 

Profesionalita 
V našej spoločnosti a na našich stavbách pracujú len profesionáli a to od najnižšej až po najvyššiu pracovnú pozíciu. 

Dôkladnosť 
Pri realizácii Vašej stavby dbáme aj na tie najmenšie detaily, čo zaručí Vašu pohodu v priebehu a spokojnosť v závere stavby.

Veríme, že kvalita sa odzrkadľuje v každom detaili, a preto si dávame záležať na voľbe materiálov, dizajne a technických riešeniach. Naším cieľom je prinášať do života domovy, ktoré budú nielen krásne, ale aj funkčné, pohodlné a trvalo udržateľné.

V našom portfóliu nájdete rôznorodé projekty, ktoré odzrkadľujú náš záväzok voči inovácii a dokonalosti. Každý projekt je pre nás jedinečný príbeh, ktorý začína víziou klienta a končí úspešne dokončeným dielom. Naša spoločnosť nie je len o stavbách, ale aj o budovaní dôveryhodných vzťahov so zákazníkmi, pričom transparentnosť a komunikácia sú pre nás samozrejmosťou.

0
Úspešných projektov
0
Zamestnancov
0
Rokov s vami

Potrebujete poradiť?

Spolupracujeme len s tými najlepšími

Naši partneri